dinsdag 8 juli 2025

Een nieuw tijdgevoel en ........"MA"............



Ik ben vandaag begonnen met mijn nieuwe tijdgevoel en ja.........het werkt. Gisteren vroeg ik het aan Copilot en ik vond het zo'n leuk antwoord. Ik had dit totaal niet verwacht. Vooral het idee van het landschap spreekt mij aan. Waarom? Geen idee. Maar het werkt. Vandaag was ik me veel meer bewust van de tijd en het voelt goed. 

Van de week hoorde ik op de radio een vrouwenstem die vertelde over het Japanse begrip MA, ook dit sprak me aan. Ma is de stilte tussen twee dingen,  Ma betekent zoveel als 'interval', 'tussen' of niet-ruimte-niet-tijd. 

Ik heb dit nu elk uur, als interval toegepast. En het voelt goed. Even niets, alleen maar zitten, luisteren naar de geluiden om me heen, vogels, auto's die langs rijden, mijn lijf voelen en ja, ik keek dagdromend uit het raam en zie "mijn" boom, bewegende blaadjes, zonlicht wat er doorheen speelt........heerlijk.

Ik ga zeker verder mee.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Boekenproject 2014

Boekenproject 2014

Boekenproject 2015

Boekenproject 2015